VIP / ÖZEL JET KİRALAMA

VIP / ÖZEL JET KİRALAMA

Üst düzey yöneticiler ve eğlence dünyasının yıldızları benzersiz bir uçuş deneyimi için uzun yıllardır Charterchi’ya güvenmektedirler. VIP/Özel jet kiralama hizmetimiz, anlık ve özel ihtiyaçlara dayanmaktadır:

 

-          Üst düzey yönetici seyahatleri

-          Siyasetçi uçuşları ve diplomatik uçuşlar

-          Konser organizasyonuna gider sanatçılar

-          Tanıtım uçuşları

-          VIP tatil seyahatleri

 

Charterchi, dünyanın değişik yerlerindeki lokal ofisleri ve havayolu işletmeleri ile uzun yıllara dayanan işbirliği ve toplu alım gücünden dolayı 7/24 dünyanın herhangi bir noktasından en ekonomik şekilde özel uçuş organize etme imkanına sahiptir.

 

Charterchi’nin kiraladığı tüm uçaklar EASA/JAR/FAR kurallarına göre operasyon yapan kendi AOC(İşletme ruhsatı) olan uçaklardır.

 

 

Bizimle hemen iletişime geçin, broker’larımız emniyet, güvenlik ve gizlilik prensiplerine dayanarak uçağınızı hazır etsinler.

 

Taleplerinizin karşılanmasında öncelikli hedeflerimiz:

- En yakın ve emniyetli operasyona en uygun havalimanlarını seçmek,
- Transfer ve bekleme sürelerini minimize etmek,
- VIP/CIP salonlarının rezerve edilmesi ve hızlı havalimanı giriş/çıkışını sağlamak,
- Esnek uçuş planlama saatleri ile müşterilerinin olası gecikmelerini telafi etmek ve uçuş ekibi ile koordineli olarak güvenli uçuş koşullarını muhafaza etmek.


Yolcularımızın seyahatleri esnasındaki konforunu sağlamak üzere ;

- Yolcularımızın ihtiyaçlarına istinaden uçak içinde telefon/fax ve internete erişebilirlik koşullarını sağlamak.

- Yolcularımızın seyahatlerini yorucu olmaktan çıkararak varacakları havalimanına dinlenmiş olarak ulaşmalarını sağlamak.
- Yolcularımızın kişisel taleplerine uygun olarak birinci sınıf yeme-içme opsiyonlarını hazır etmek.


 

Özel Jetler

 

Kısa Menzilli

 

Orta Menzilli

 

Uzun Menzilli

 

Ultra Uzun Menzilli

 

 

TAGS:

Rent aircraft, Air taxi, business aviation, general aviation, VIP flight, hangarage, charter flight, ambulance flight, wheelchair flight, injury flight, stretcher, litter, obc, on board courier, mail and post flight, funeral, human remains, auto parts, spare parts, urgent flight, executive flight, automotive flight, evaluation time critical, tourist flight, transportation of employees, transportation of customers, transportation of cargo, parts and mail, medical and emergency transport, mapping and surveying, aerial photography, game tracking and control, security and law enforcement, news gathering, airborne research and development, pipeline and utility monitoring, weather monitoring and reporting, humanitarian missions, aircraft management, istanbul, turkey, middle east, europe, russia, aog, aircraft on ground.    

Kiralık uçak, hava taksi, genel havacılık, VIP uçuş, iş jeti kiralama, hangarlama, tarifesiz uçuş, ambulans uçuş, tekerlekli sandelye uçağı, sakat uçuşu, sedye, kurye, posta, cenaze, otomotiv parçası, yedek parça, acil uçuş, acil uçak, yönetici uçuşu, patron uçuşu, acil kritik uçuş, turist uçuşu, çalışan taşımacılığı, müşteri getirme, kargo taşımacılığı, yedek parça, medikal ve acil hasta taşımacılığı, harita uçuşu, araştırma uçuşu, fotoğraflama uçuşu, takip ve kontrol uçuşu, güvenlik ve hukuki uçuş, haber uçuşu, boruhattı ve tesis izleme, hava takip, raporlama uçuşu, insani amaçlı uçuş, insani yardım uçuşu, uçak yönetimi, istanbul, türkiye, orta doğu, Avrupa, rusya, acil uçak malzemesi.